V8 SERIJOS miniVRF kasetinis "Compact" vidinis blokas Midea (MIH22Q4CN18) 2,2/2,4 kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: MIH22Q4CN18
Prekės aprašymas
Pagrindinės galimybės
  • Skirtas mini VRF sistemoms
  • 4 krypčių (360°) oro paskirstymas
  • 600×600 mm „Compact“ lubinis formatas
  • Tinka šildymui ir vėsinimui
Pagrindiniai privalumai:
  • Vėsinimo galia: 2,2 kW
  • Šildymo galia: 2,4 kW
  • DC inverterinis ventiliatorius – efektyvus ir ekonomiškas darbas
  • Labai tylus veikimas (~25–29 dB(A))
  • Integruota kondensato siurblio sistema (aukštas pakėlimas)
  • Individualus oro sklendžių valdymas
  • Automatinis 360° oro paskirstymas
Komforto funkcijos:
  • Automatinis oro srauto reguliavimas
  • Keli ventiliatoriaus greičiai
  • Tolygus oro paskirstymas visoje patalpoje
  • „Follow Me“ funkcijos palaikymas (priklausomai nuo valdiklio)
Techninė informacija:
  • Galia: 2,2 / 2,4 kW
  • Oro srautas: ~320–450 m³/h
  • Triukšmo lygis: ~25–29 dB(A)
  • Matmenys: 575 × 235 × 638 mm